Kurs Barmański Gdańsk
Kurs barmański
Strona g³ównaO nasDlaczego myKursyReferencjeBon na kursKontakt
Dlaczego my

Stawiamy na praktykę i pomagamy znaleźć pracę!

Masters of Bartenders to nowy i najwyższy poziom kursów barmańskich w Polsce. Nasze kursy są oparte przede wszystkim na praktyce, tak ważnej w zawodzie barmana. Podczas gdy, zdecydowana większość firm na polskim rynku skupia się na wiedzy teoretycznej, my stawiamy na przekazanie niezbędnej wiedzy głównie w formie praktycznej. Doświadczenie w branży wykazało, że absolwenci konkurencyjnych szkoleń mogą powiedzieć „wiem wszystko, nie umiem nic”… Efekty takiego podejścia do szkoleń są widoczne podczas rozmowy kwalifikacyjnej bądź dnia próbnego, co skutkuje problemem ze znalezieniem pracy. Absolwenci naszych szkoleń oprócz kompletnej wiedzy teoretycznej będą w stanie samodzielnie pracować za barem oraz będą w stanie wykonać poprawnie wszystkie klasyczne drinki znajdujące się w menu każdego szanującego się lokalu.

Ponadto nasze usługi różnią się od konkurencji tym, że Masters of Bartenders wprowadza kreatywne, innowacyjne i efektywne sposoby nauczania. Nasza firma zdaje sobie sprawę z faktu, że każdy kursant ma inne oczekiwania, co do kursu, więc podczas zajęć stawiamy duży nacisk na indywidualne ćwiczenia z każdym uczestnikiem szkolenia.

Przygotowujemy również kursantów do rozmowy kwalifikacyjnej oraz pomagamy w napisaniu profesjonalnego CV. W czasach bardzo silnej konkurencji na rynku pracy, bez profesjonalnego szkolenia barmańskiego praktycznie niemożliwym jest znalezienie zatrudnienia.

Nasz kurs barmański jest rozszerzony o zagadnienia na temat kaw i win.

Jako jedyni nie ograniczamy się jedynie do przekazania wiedzy tylko na temat barmaństwa samego w sobie, lecz zdajemy sobie sprawę, iż w wielu lokalach praca barmana łączona jest z pracą baristy (eksperta od kaw) oraz sommeliera (eksperta od win). Dlatego przekazujemy naszym kursantom podstawową wiedzę na temat kaw i win tak aby kompleksowo wyszkolić profesjonalistów w branży gastronomicznej.

Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy podstawy Miksologii Molekularnej na kursie Barmańskim!

Miksologia Molekularna to zaskakujące połączenie trzech dziedzin: barmaństwa, fizyki oraz chemii. Pozwala ona na tworzenie koktajli w nowych formach, kształtach a nawet nowych stanach skupienia! Dzięki Miksologii Molekularnej jesteśmy w stanie zmienić prezentację i wygląd klasycznych napojów alkoholowych oraz zwiększyć intensywność odmian smakowych. Obserwując światowe trendy z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że Miksologia Molekularna jest przyszłością barmaństwa oraz, że jest to kierunek, w którym bedzie rozwijała się nowoczesna gastronomia.

Podstawy Working Flair

Podczas zajęć nauczymy Cię również tego jak zabłysnąć przed klientem oraz jak sprawić by praca za barem była bardziej efektowna i miała w sobie więcej artyzmu i finezji.

Język angielski i niemiecki zawodowy

Program kursu wzbogacony jest o profesjonalne materiały z zakresu zawodowego słownictwa w języku angielskim i niemieckim niezbędnego w pracy w gastronomii.

Podstawy wiedzy na temat cygar

W dobrych hotelach i restauracjach sprzedawane są również cygara. Dlatego aby kompleksowo przygotować każdego absolwenta naszego kursu do pracy w każdego rodzaju lokalu gastronomicznym umieściliśmy w programie kursu również panel na temat cygar.

Używamy tylko prawdziwych oryginalnych alkoholi do przyrządzania drinków i koktajli

Na naszym kursie nie lejemy wody! :) Nie używamy barwników ani kolorowej barwionej wody zamiast alkoholi. U nas każdy kursant wykonuje WSZYSTKIE klasyczne drinki i koktajle na prawdziwych oryginalnych alkoholach. Dzięki temu nie tylko jego nauka jest efektywniejsza ale również poznaje smak i zapach wszystkich alkoholi, drinków, koktajli i innych napojów alkoholowych.

Kurs odbywa się w lokalu za prawdziwym profesjonalnym barem

Wszystkie zajęcia na naszym kursie odbywają się w lokalu za profesjonalnym i w pełni wyposażonym barem. Nie ćwiczymy na żadnych ławkach, stoliczkach, ani w żadnych salach wykładowych wynajętych na czas szkolenia. Kursanci wykonują wszystkie ćwiczenia oraz wszystkie drinki i koktajle za barem, dzięki czemu łatwiej im odnaleźć się w przyszłej pracy.

Kompletne i bezpłatne kompendium wiedzy barmańskiej.

Podczas naszych szkoleń każdy kursant otrzymuje kompletne materiały szkoleniowe, przez co zamiast pisać notatki może skupić się na zajęciach i szybciej oraz bardziej efektywnie zdobywać wiedzę.


Bezpłatnie wydajemy certyfikaty w języku angielskim.

Po ukończeniu kursu oraz zdaniu egzaminu KAŻDY uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim. Nasze anglojęzyczne certyfikaty są wydawane bezpłatnie, czego nie znajdziemy u konkurencji.

Zapisz się

Nazwa szkolenia:  
Kurs Barmański
Data:  Miejsce:  
10-11. 08. 2024Gdańsk - weekend


Zapoznaj się też z ofertą innych kursów

COPYRIGHTS © 2010 MASTERS OF BARTENDERS

kurs barmański


© Kurs barmański Masters of Bartenders. Kopiowanie treści strony bez zgody administratora zabronione.
Projekt oraz wykonanie:strony www gdynia