Kurs Barmański Trójmiasto
Kurs barmański
Strona g³ównaO nasDlaczego myKursyReferencjeBon na kursKontakt
O nas

Nasze usługi obejmują:

Profesjonalny Kurs Barmański
Profesjonalny Kurs Barmański z zakresu miksologii i towaroznawstwa alkoholowego skierowany jest do osób zainteresowanych pracą za barem. Jest to pierwszy a zarazem niezbędny krok umożliwiający poznanie tajników sztuki barmańskiej. Kurs trwa 30 godzin wykładowych i kończy się egzaminem. Po ukończeniu szkolenia absolwent otrzyma Certyfikat w dwóch językach: polskim i angielskim, co znacznie ułatwi znalezienie pracy za granicą. Szkolenie odbywa się w profesjonalnym lokalu, za prawdziwym i w pełni wyposażonym barem.

Koszt kursu wynosi 790 zł. W cenie zawarty jest koszt materiałów szkoleniowych oraz certyfikat.
Wszelki niezbędny sprzęt, towar, alkohole oraz materiały szkoleniowe zapewnia organizator.
By się zapisać wystarczy mieć ukończone 18 lat.

Szczegółowy opis kursu znajduje się w zakładce "DLACZEGO MY" oraz "KURSY".

Masters of Bartenders to firma usługowa z branży szkoleniowej, oferująca klientom profesjonalny kurs i szkolenie sommelierskie. Fundamentem firmy są profesjonaliści z gastronomii, których na co dzień można spotkać w najlepszych trójmiejskich lokalach. Pragniemy zapewnić naszym klientom najwyższy poziom świadczonych usług, poprzez wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Nasza firma stworzona jest przez pasjonatów, którzy zdobywali doświadczenie w najlepszych restauracjach, hotelach, kawiarniach, klubach czy barach. Masters of Bartenders to firma dynamiczna, innowacyjna, wyznaczająca nowy, wyższy poziom świadczonych usług. Poza kursami otwartymi organizujemy również szkolenia zamknięte: dla pracowników lokali gastronomicznych, dla szkół oraz kursy indywidualne. Posiadamy również własną agencję barmańską oraz firmę oferującą profesjonalne doradztwo gastronomiczne. Mieliśmy przyjemność prowadzić nasze kursy i szkolenia m.in. w Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Elblągu, Olsztynie, Szczecinie, Tczewie i Sopocie. Organizujemy również kursy baristyczne, kursy sommelierskie, kursy kelnerskie i kursy flair

Firma Masters of Bartenders wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych
pod numerem ewidencyjnym: 2.22/00087/2013

Dlaczego warto zapisać się na kurs barmański i zostać barmanem?
Praca za barem jest bardzo elastyczna. Można pracować na pełen etat lub tylko na weekendy, w ciągu dnia lub tylko w nocy. Nie koliduje ona z nauką oraz pozwala znaleźć czas na swoje hobby.
Żaden barman nie może narzekać na nudę czy rutynę. W tym zawodzie każdy dzień jest inny.
Każdego dnia można poznawać setki ludzi, nawiązywać nowe znajomości czy kontakty.
Praca za barem to również bardzo dobre zarobki. Nie od dziś wiadomo, że profesjonalny barman potrafi z napiwków mieć drugą wypłatę.

Będąc barmanem dobrze bawisz się podczas pracy, poznajesz wielu ludzi a do tego dobrze zarabiasz! :)Zapisz się

Nazwa szkolenia:  
Kurs Barmański
Data:  Miejsce:  
10-11. 08. 2024Gdańsk - weekend


Zapoznaj się też z ofertą innych kursów

COPYRIGHTS © 2010 MASTERS OF BARTENDERS

kurs barmański Trójmiasto


© Kurs barmański Masters of Bartenders. Kopiowanie treści strony bez zgody administratora zabronione.
Projekt oraz wykonanie:strony www gdynia